Contact us

MARKETING/SALES
Geir Moen
 
E-mail geir@hydrolift.com
Phone +47 47 81 06 06
Fax +47 69 94 89 97
Mobile

+47 901 41 198

 

 

SALES/PRODUCTION
Reidar Gjølstad
 
E-mail reidar@hydrolift.com
Phone +47 47 81 06 06
Fax +47 69 94 89 97
Mobile +47 926 22 246

 

 

PROCUREMENT/AFTERMARKET/SALES
Kristoffer Gjølstad
 
E-mail kristoffer@hydrolift.com
Phone +47 47 81 06 06
Fax +47 69 94 89 97
Mobile +47 930 33 527

 

 

SERVICE
Hans Chr. Nilsen
 
E-mail hc@hydrolift.com
Phone +47 47 81 06 06
Fax +47 69 94 89 97
Mobile +47 928 49 612

 

 

DEVELOPMENT
Chris Haarbye
 
E-mail chris@hydrolift.com
Phone +47 47 81 06 06
Fax +47 69 94 89 97
Mobile +47 908 42 790

 

 

STORE
Siv Bjørnstad
 
E-mail siv@eker.no
Phone +47 47 81 06 06
Fax +47 69 94 89 97
Mobile +47 917 74 519

 

 

ACCOUNTANT
Hanne Haukeland
 
E-mail hanne@eker.no
Phone +47 69 94 89 00
Fax +47 69 94 89 97
Mobile  

 

 

CEO/OWNER
Bård Eker
 
E-mail bard@eker.no
Phone +47 47 81 06 06
Fax +47 69 94 89 97
Mobile  

 

 

 
 
 
   
   
   
   
 
 

Fartøy konstruktør

Naval Architect
 
 
 

Marine Designere

og 3D konstruktører søkes
 
 
 

Ledige stillinger

hos Hydrolift AS
 
 
 

Oslo Boat Show

Båter i Sjøen September 4 - 7
 
 
 

Hydrolift skal bygge 10 skøyter

for Redningsselskapet
 
 
 

Stilling ledig

Motor-/Servicemekaniker
 
 
 

Hydrolift C-28 Cab

Coming this summer
 
 
 

Available boats

For sale
 
 
 

Bård Eker

Key Note Speaker
 
 
 

New Company Brochure

from Hydrolift